Gruppindelning och spelomgångar

 

Grupp 1- 
Österlen, Bedinge, Kristianstad 1, Abbekås 2,Ystad

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 30/7
Österlen - Kristianstad 1 Ystad - Österlen Bedinge - Kristianstad 1
     
Ystad - Bedinge Abbekås 2 -Bedinge  Abbekås 2 - Ystad
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Kristianstad 1 - Abbekås 2 Kristianstad 1 - Ystad
   
Bedinge - Österlen Österlen - Abbekås 2
   
Grupp 2 –
Bokskogen, Malmö Burlöv, Tegelberga, Flommen 2,Vellinge 1

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Bokskogen - Malmö Burlöv Vellinge 1 -Bokskogen  Tegelberga - Bokskogen
     
Tegelberga - Flommen 2   Malmö Burlöv -Tegelberga Flommen 2 -Vellinge 1 
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Bokskogen - Flommen 2 Flommen 2 - Malmö Burlöv
   
Malmö Burlöv - Vellinge 1  Vellinge 1 -Tegelberga
   

Grupp 3 –
Båstad, Allerum, Vasatorp 2, Landskrona, Sjöbo

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Båstad - Allerum Allerum - Vasatorp 2 Vasatorp 2 - Båstad
     
Landskrona - Sjöbo Båstad - Landskrona Allerum - Sjöbo
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Landskrona - Allerum  Vasatorp 2 - Landskrona
   
Sjöbo - Vasatorp 2 Sjöbo - Båstad 
    
Grupp 4 -
Söderåsen, Rya, Ängelholm. Barsebäck 2, Abbekås 1

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Barsebäck 2 - Rya Rya - Ängelholm Söderåsen - Rya
     
Abbekås 1 - Söderåsen Söderåsen - Barsebäck 2 Ängelholm - Abbekås 1
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Rya - Abbekås 1 Abbekås 1 - Barsebäck 2
   
Barsebäck 2 - Ängelholm  Ängelholm -Söderåsen 
   
Grupp 5 -
St:Arild, Wittsjö, Åkagården, Kristianstad 2,Vasatorp1

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Wittsjö - Åkagården Åkagården - Kristianstad 2 S:t Arild - Åkagården
     
Vasatorp 1 - S:t Arild S:t Arild - Wittsjö Kristianstad 2 - Vasatorp 1
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Åkagården - Vasatorp 1 Vasatorp 1 - Wittsjö
   
Wittsjö - Kristianstad 2 S:t Arild - Kristianstad 2
   
Grupp 6 -
Ljunghusen 2, Örestad, Söderslätt, Trelleborg, Flommen 1

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Örestad - Trelleborg Trelleborg - Ljunghusen 2 Söderslätt - Trelleborg
     
Flommen 1 - Söderslätt Söderslätt - Örestad Ljunghusen 2 - Flommen 1
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
Trelleborg - Flommen 1 Flommen 1 - Örestad
   
Örestad - Ljunghusen 2 Ljunghusen 2 -Söderslätt 
   
Grupp 7 –
Vellinge 2, LAGK, Hinton, Barsebäck 1, Ljunghusen 1

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Vellinge 2 - LAGK LAGK - Ljunghusen 1 Barsebäck 1 - LAGK
     
Hinton - Barsebäck 1 Barsebäck 1 - Vellinge 2 Ljunghusen 1 - Hinton
     
Omgång 4 senast 15/8 Omgång 5 senast 19/9
LAGK - Hinton Hinton - Vellinge 2
   
Vellinge 2 - Ljunghusen 1 Ljunghusen 1 - Barsebäck 1 
   

Grupp 8 –
Karlshamn, Trummenäs, Sölvesborg, Carlskrona

Omgång 1 senast 30/5 Omgång 2 senast 30/6 Omgång 3 senast 8/8
Karlshamn - Trummenäs Trummenäs - Sölvesborg Karlshamn - Sölvesborg
     
Sölvesborg - Carlskrona Carlskrona - Karlshamn Carlskrona - Trummenäs